-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Ściągacze do sworzni

5
Producenci
200,79 zł
Cena za sztukę: 200,79 zł

Ściągacz do sworzni 20 mm ROOKS OK-02.0431

152,29 zł
Cena za sztukę: 152,29 zł
152,29 zł
Cena za sztukę: 152,29 zł
458,81 zł
Cena za sztukę: 458,81 zł
58,20 zł
Cena za sztukę: 58,20 zł

Ściągacz do sworzni kulistych YATO YT-0612

64,02 zł
Cena za sztukę: 64,02 zł
64,02 zł
Cena za sztukę: 64,02 zł
2 665,08 zł
Cena za sztukę: 2 665,08 zł
Chwilowo niedostępny
Chwilowo niedostępny

Prasa Ściągacz Sworzni Tulei Max Szt TESAM S0001037

2 695,77 zł
Cena za sztukę: 2 695,77 zł
2 695,77 zł
Cena za sztukę: 2 695,77 zł
Chwilowo niedostępny
Chwilowo niedostępny
3 249,18 zł
Cena za sztukę: 3 249,18 zł
Chwilowo niedostępny
Chwilowo niedostępny

Ściągacze do sworzni dwustronne i regulowane

Istnieje zestaw narzędzi, który jest absolutnie niezbędny w każdym warsztacie samochodowym, niezależnie od jego specjalizacji. Narzędzia te tworzą podstawę sprzętu warsztatowego, bez którego mechanik nie byłby w stanie wykonywać swoich codziennych zadań. Jednym z takich niezbędnych narzędzi są ściągacze do sworzni. Bezwzględnie powinien być w nie wyposażony każdy warsztat samochodowy. Posiadamy szeroką gamę ściągaczy do sworzni, przez co każdy bez problemu skompletuje u nas wyposażenie warsztatu.

Ściągacze do sworzni kulistych – precyzja i niezawodność

Jednym z najbardziej powszechnych zastosowań ściągaczy do sworzni jest praca ze sworzniami kulistymi. Sworznie kuliste są kluczowym elementem wielu układów kierowniczych i zawieszeń, a ich wymiana lub naprawa bez odpowiednich narzędzi może być skomplikowana. Nasze ściągacze do sworzni kulistych są zaprojektowane specjalnie do tego typu zadań, oferując precyzję i niezawodność – tak niezbędne dla bezpiecznej i skutecznej pracy w warsztacie.

Ściągacze do sworzni kulistych, które oferuje nasz sklep, są wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniających ich długotrwałą żywotność i wytrzymałość. Dzięki temu mechanik może polegać na nich podczas realizacji nawet najbardziej wymagających zadań.

Ściągacz do sworzni dwustronny – doskonałe narzędzie do skomplikowanych zadań

W niektórych przypadkach standardowe narzędzia mogą nie wystarczyć. Dzieje się tak zwłaszcza przy bardziej skomplikowanych naprawach. W takich sytuacjach nieocenionym narzędziem może się okazać nasz ściągacz do sworzni dwustronny. Jego unikalna konstrukcja pozwala na pracę z obu stron sworznia. Pozwala to szybko i sprawnie przeprowadzać nawet najtrudniejszy demontaż.

Ściągacz regulowany do sworzni kulistych – dla precyzyjnego dopasowania

W przypadku pracy z różnymi typami i rozmiarami sworzni kulistych, elastyczność i możliwość regulacji są kluczowe. Dlatego oferujemy również ściągacz regulowany do sworzni kulistych, który można precyzyjne dostosować do wielkości danego sworznia. Ta uniwersalność sprawia, że jest to jedno z najbardziej wszechstronnych narzędzi w arsenale mechanika.

Oprócz możliwości regulacji, nasz ściągacz do sworzni kulistych cechuje się również wyjątkową wytrzymałością i długowiecznością. Jego solidna konstrukcja sprawia, że jest w stanie sprostać naciskom związanym z usuwaniem nawet najbardziej upartych sworzni kulistych.

Profesjonalne narzędzia dla każdego warsztatu

W naszym sklepie stawiamy na profesjonalizm i jakość. Wszystkie nasze ściągacze do sworzni, od standardowych po specjalistyczne, są wyselekcjonowane z myślą o dostarczeniu mechanikom narzędzi nie tylko efektywnych, ale również trwałych i niezawodnych. Rozumiemy doskonale, że sprzęt warsztatowy musi być w stanie sprostać również najtrudniejszym wyzwaniom, w tym pracy w trudnych warunkach.

Za sprawą szerokiej gamy ściągaczy do sworzni w naszym sklepie, jesteśmy pewni, że każdy mechanik znajdzie narzędzia idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Niezależnie od złożoności zadania, które masz do wykonania, nasz ściągacz do sworzni pozwoli Ci przeprowadzić naprawę szybko, bezpiecznie i skutecznie.

Ściągacze do sworzni wg producenta

10% zniżki na wycieraczki kod WYCIERACZKA
10% zniżki na wycieraczki kod WYCIERACZKA