Darmowa dostawa od 99 zł KOD WEEKEND
Do końca promocji pozostało:
1 1 1 1
8 8 8 8
0 0 0 0
8 8 8 8
3 3 3
5 5 5

Części do samochodów niemieckich

Niemiecki rynek samochodowy

Cześci do samochodów niemieckichNiezmiennie od dziesiątek lat niemiecki rynek motoryzacyjny jest największy w Europie. Swoje główne siedziby posiada tutaj kilku znanych na całym świecie producentów samochodów, takich jak Volkswagen, Opel, BMW czy Audi. Również w Polsce nowe i używane samochody niemieckie cieszą się ogromną popularnością. Trzy najczęściej kupowane przez Polaków auta osobowe to: Volkswagen Passat, Audi A4 i Volkswagen Golf.

Mnogość niemieckich producentów aut wymaga działania na rynku również wielu podmiotów produkujących części do samochodów niemieckich. W samych tylko Niemczech oryginalne i zamienne auto części do niemieckich aut produkują dziesiątki przedsiębiorstw. W asortymencie naszego sklepu z częściami samochodowymi znajdziesz auto części do niemieckich aut od producentów z całej Europy i nie tylko.

Samochody niemieckie

Części do Volkswagen

Volkswagen

Historia Volkswagena rozpoczyna się w roku 1931. Wtedy został zaprojektowany pierwszy samochód tej marki, pod nazwą Type 12. Dosłowne tłumaczenie nazwy Volkswagen to “samochód ludu”. Od początku aż do dzisiaj ideą producenta jest tworzenie samochodów uniwersalnych o wszechstronnym zastosowaniu Nie dziwi zatem, że samochody tej marki należą do najpopularniejszych aut osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Części samochodowe do aut niemieckich marki Volkswagen to relatywnie tanie produkty, produkowane przez dziesiątki producentów na całym świecie. Funkcjonalność oraz prostota naprawy Volkswagenów to główne czynniki determinujące ich popularność.

 

Cześci do Opla

Opel

Jeden z najstarszych producentów samochodów w Niemczech i na świecie. Auto części do niemieckich aut marki Opel powstają bowiem od 1862 roku. Popularne modele samochodów osobowych od tego producenta to Opel Corsa, Astra i Insignia. Firma produkuje jednak również SUV-y, vany, auta dostawcze oraz elektryczne. Aktualnie marka należy do francuskiego koncernu – Groupe PSA, jednak główna fabryka nadal znajduje się w Niemczech. Oryginalne części samochodowe do aut niemieckich Opel, wykorzystywane przy pierwszym montażu, powstają również w Polsce.

 

Części do BMW

BMW

Ponad 100-letnia historia BMW to nieustanne wzloty i upadki. Aktualnie BMW to potentat w obszarze produkcji samochodów sportowych. Niemiecki producent odgrywa również istotną rolę na rynku producentów motocykli. Przedsiębiorstwo jest również właścicielem grupy Rover, a tym samym m.in. takich marek, jak Land Rover czy Range Rover.

 

Części do Audi

Audi

Początki firmy sięgają przełomu wieków XIX i XX. Aktualnie marka należy do koncernu Volkswagen AG. Pod marką Audi oferowane są przede wszystkim samochody sportowe i klasy premium. Pojazdy tej marki są również znane ze swojej innowacyjności. Części zamienne do niemieckich aut Audi to często skomplikowane elementy spełniające najostrzejsze restrykcje pod względem ekologiczności.

 

Zamienniki i oryginalne części do samochodów niemieckich w Ucando

Niemieckie samochody, jak również auto części do aut niemieckich, kojarzą się z niezawodnością, o ile mowa o częściach oryginalnych lub identyczne z oryginalnymi, oferowanymi przez uznanych producentów. Właśnie taki asortyment znajdziesz w naszej ofercie. Internetowy sklep z częściami samochodowymi Ucando to bogaty wybór części zamiennych do aut niemieckich, a wśród nich propozycje od producentów części oryginalnych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Popularne modele

Popularne modele VW

Popularne modele Opel

Popularne modele BMW

Popularne modele Audi

Dzień darmowej wysyłki od 99 zł
Dzień darmowej wysyłki od 99 zł