Aplikacja mobilna Ucando

Klocki hamulcowe należą do tych części samochodowych, które współdecydują o Twoim bezpieczeństw każdego dnia. Za każdym razem, gdy naciskasz pedał hamulca, to od ich sprawności i jakości zależy, jakie będzie tego efekt. Dlatego wybierając klocki hamulcowe do swojego auta, zawsze kieruj się przede wszystkim jakością. Na klocki jakich producentów powinieneś zwrócić szczególną uwagę? Którzy z nich cieszą się obecnie najlepszą renomą?

1. ATE

Niemiecka marka ATE to od wielu lat lider w produkcji klocków hamulcowych. Wraz z kilkoma wymienionymi dalej w naszym zestawieniu markami, nieustannie rywalizuje o pozycję nr 1 w rankingu na najlepszego producenta klocków hamulcowych. Ze względu na jej ostatnie osiągnięcia oraz opinie naszych klientów, postanowiliśmy przyznać jej pierwsze miejsce za rok 2020. ATE zasłużyło sobie na to m. in. dzięki klockom hamulcowym o profilu klasycznym lub ściętym.

Warto zauważyć, że od 1998 roku ATE jest częścią koncertu Continental, skupiającego wiele motoryzacyjnych marek klasy premium.

2. Brembo

Bywają branże, w których kluczem do sukcesu jest absolutna specjalizacja. Przykład tego może stanowić właśnie marka Brembo, która powstała we włoskim Bergamo, jako niewielki warsztat prowadzony przez dwóch przyjaciół specjalizujących się w elementach układu hamulcowego. Dziś Brembo to klasa sama w sobie. Złote dziecko włoskiej motoryzacji. Klocki hamulcowe Brembo znajdziesz w tak wymagających samochodach, jak Aston Martin, Porsche, Bugatti czy Lamborghini. Klocki hamulcowe Brembo nie są tanie, ale u nas zawsze możesz dostać je w dobrej cenie, w ramach jednej z cyklicznie powtarzających się promocji.

3. Febi Bilstein

Kolejna niemiecka marka w naszym zestawieniu. Febi Bilstein to przedsiębiorstwo rodzinne, które przez ponad półtorej wieku działalności rozrosło się do rozmiarów jednego z największych producentów części układów hamulcowych, w tym wysokiej klasy klocków. Jest to też przykład na to, że ilość wcale nie musi oznaczać spadku jakości. Febi Bilstein produkuje sporo na rynek europejski, ale też amerykański i japoński. W naszej ofercie znajdziesz sporo różnego typu klocków hamulcowych Febi Bilstein w naprawdę przystępnej cenie. Posiadamy klocki tej marki dopasowane do większości popularnych modelów aut.

4. Bosch

Trudno wyobrazić sobie jakikolwiek ranking czy zestawienie najlepszych producentów klocków hamulcowych bez obecności marki Bosch. Ten niemiecki potentat ma niezwykle silną pozycję na rynku motoryzacyjnym i nie jest to kwestia przypadku, ale wielu lat pracy. Klocki hamulcowe Bosch cieszą się doskonałą opinią wśród kierowców, którzy chętnie zawierzają swoje bezpieczeństwo markom posiadającym renomę niezawodnych, solidnych i zwyczajnie dbających o swoich odbiorców.

5. TRW

Ostatnią, ale nadal bardzo wysoką pozycję w naszym rankingu „TOP 5 producentów klocków hamulcowych za 2020 rok”, zajęła marka TRW. To amerykańskie przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie sporą liczbę części motoryzacyjnych, wśród których klocki hamulcowe stanową bardzo ważną pozycję. Cieszą się doskonałą renomą zarówno wśród producentów aut, jak i ich użytkowników. Dzięki naszym kontaktom i sporemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaoferować Ci klocki hamulcowe TRW w cenie niższej niż inne sklepy z częściami zamiennymi. Sprawdź i przekonaj się sam!

Zniżka na części samochodowe

Opublikowane przez Dominik Kakietek

2 Komentarze

  1. Bardzo trafny ranking jeśli chodzi o producentów klocków hamulcowych. Jednak moim osobistym zdaniem TRW dałbym na 3 miejscu. Oczywiście dużo zależy jeszcze od rodzaju klocka, przykładowo jeśli chodzi o ceramiczne to Brembo nie ma sobie równych. Ale przyjmując średnio zadowolenie kierowców i średnią jakość wszystkich klocków u danego producenta, ranking jest jak najbardziej trafny.

    Odpowiedz

  2. Nr 1 to TEXTAR a nie ATE !!!

    Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.