Marka Bosch znana jest na całym świecie m. in. jako producent części i akcesoriów samochodowych. W jej ofercie znaleźć można całą gamę elementów związanych z motoryzacją, w tych również wycieraczki samochodowe. Aby ułatwić kierowcom prawidłowy wybór, Bosch podzielił swoje wycieraczki na 3 segmenty, różnicując je zarówno pod względem ceny, jaki zaawansowania technologicznego. Które z nich najlepiej spełnią Twoje oczekiwania?

Wycieraczki Bosch Eco. Ekonomiczne rozwiązanie dla ceniących sobie dobrą jakość

Nawet tak uznany producent, jak Bosch, opiera się przede wszystkim na częściach z segmentu podstawowego, czyli najniższego. Cała różnica pomiędzy poważnymi markami, a ich naśladowcami, polega na tym, że produkowane przez nich części z najniższego segmentu cenowego nadal przenoszą swoją jakością konkurencję z tej samej półki. Tak samo jest w przypadku wycieraczek Bosch Eco. Choć są to wycieraczki w wersji podstawowej, co w tym przypadku oznacza:

 • metalowy stelaż,
 • nitowane przeguby,
 • pióro z gumy naturalnej.

Wycieraczki Bosch Eco posiadają także adapter Quick-Clip umożliwiający montowanie ich w praktycznie każdym modelu auta. A wszystko to za naprawdę niewielką cenę. Czy to się opłaca? Jak najbardziej! Choć zawsze możesz sięgnąć na półkę wyżej. Właśnie tam znajdziesz wycieraczki Bosch Twin.

Wycieraczki Bosch Twin. Niemiecka solidność w pełnej krasie

W klasyfikacji Boscha wycieraczki z serii Twin to segment średni, a więc mający zadowolić kierowców wymagających czegoś więcej niż przyzwoite minimum i jednocześnie nie czujących potrzeby sięgania po części klasy premium. Wycieraczki Bosch Twin to w średnim segmencie cenowym jedna lepszych propozycji, jakie znajdziecie na polskim rynku. Posiadają wprawdzie mocną konkurencję choćby w wycieraczkach marki Valeo, jednak w naszym kraju cieszą się od lat bardzo dobrą opinią. Co je wyróżnia? Przede wszystkim konstrukcja, która jest:

 • metalowa,
 • dwukrotnie lakierowana,
 • zabezpieczona przed wpływem czynników atmosferycznych,
 • chroniona przed korozją.

W wycieraczkach samochodowych Bosch Twin znajdziesz kilka rozwiązań zaczerpniętych z segmentu premuim, w tym przede wszystkim pióra wytwarzane z gumy dwuskładnikowej. Ta właśnie dwuskładnikowość nadaje im naprawdę sporą trwałość i odporność na zużycie. Oprócz tego wycieraczki Bosch Twin naprawdę dobrze radzą sobie z usuwaniem wody i wszelkich zabrudzeń z szyb o niemal każdym profilu.

Wycieraczki Bosch Aerotwin. Komfort i efektywność w wersji premium

Jeśli wycieraczki Bosch Twin to dla Ciebie za mało i lubisz wybierać części naprawdę najwyższej jakości, powinieneś postawić na wycieraczki Bosch Aerotwin. Dlaczego właśnie na nie?

Bosch Aerotwin to wycieraczki charakteryzujące się:

 • bardzo dobrą aerodynamiką,
 • wyjątkowo cichą pracą,
 • bardzo dużą skutecznością,
 • piórem z dwuskładnikowej gumy,
 • znacznie wydłużoną żywotnością.

A jak bardzo wydłużona jest ich żywotność? W stosunku do klasycznych wycieraczek, jak np. Bosch Eco, wycieraczki Bosch Aerotwin wytrzymują o 30% dłużej, zapewniając przy tym lepszy komfort użytkowania. Zainteresowany? Szukaj ich w ofercie naszego sklepu!

Zniżka na części samochodowe

Opublikowane przez Dominik Kakietek

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *