O nas

Ucando.pl to marka z sektora e-commerce obecna na polskim rynku motoryzacyjnym od kilku już lat. Przez ten czas udało nam się zyskać uznanie w oczach bardzo wielu klientów i osiągnąć pozycję lidera w branży zamiennych części samochodowych.

Nasz zespół składa się z ludzi młodych i dynamicznych, którzy pragną nie tylko dostarczać Wam najwyższej jakości części zamiennych, ale też dzielić się z Wami swoją pasją i wiedzą na temat motoryzacji.

W ramach prowadzonego przez nas bloga motoryzacyjnego będziemy dzielić się z Wami wszystkimi przydatnymi informacjami na tematy związane z wyborem i zakupem samochodowych części zamiennych, ich prawidłowej wymiany lub montażu oraz dalszej eksploatacji.

Stworzony przez nas blog o częściach zamiennych podzielony jest na trzy części. W „Salonie Ucando” znajdziecie informacje o poszczególnych modelach aut i przeznaczonych do nich części. Porad dotyczących napraw i wymian szukajcie w „Warsztacie UCANDO”, zaś „UCANDO Press” dostarczy Wam wielu ciekawostek przydatnych każdemu kierowcy.