Aplikacja mobilna Ucando

Wszyscy właściciele psów wiedzą doskonale, że przewożenie samochodem swoich czworonożnych ulubieńców bywa kłopotliwe, a mimo to czasem jest po prostu konieczne. Na szczęście producenci akcesoriów samochodowych pomyśleli i o tej grupie kierowców i przygotowali dla nich dość szeroką ofertę różnego rodzaju mat do przewozów zwierząt. Które z nich powinny Cię szczególnie zainteresować? Jak dzięki tym matom będziesz mógł bezpiecznie i komfortowo przewieźć swojego psa nawet na drugi koniec Polski?

Pokrowce do przewozu zwierząt na tylną kanapę samochodu. Kiedy warto na nie postawić?

Zdecydowana większość posiadaczy psów czy innych czworonogów woli przewozić swoich ulubieńców z tyłu – czy to na tylnej kanapie, czy też w bagażniku. Stąd rozwiązania w rodzaju pokrowca przedniego fotela do przewozu zwierząt Orlando należą raczej do rzadkości i nie jest łatwo znaleźć je u większości dostawców. Znacznie większą popularnością cieszą się maty i pokrowce na tylną kanapę samochodu, przez co też w tej kategorii mamy do czynienia ze znacznie większą różnorodnością produktów. Jej dość typowymi przedstawicielami są:

Tego typu maty do przewozu zwierząt doskonale sprawdzają się w przypadku dużych, spokojnych zwierząt, które lubią podczas podróży wyciągnąć się na długość całej kanapy, nie czując przy tym przymusu nieustannego wyglądania przez okno lub przez ramię kierowcy.

Maty do przewozu psa w bagażniku. W jakich okolicznościach sprawdzą się najlepiej?

Niektórzy kierowcy z różnych względów stawiają na przewożenie swoich psiaków nie w kabinie pasażerskiej, ale w bagażniku. Rozwiązanie to ma swoje zalety, ale ma też i wady. Jedną z takich wad jest możliwość uszkodzenia lub zabrudzenia podbitki bagażnika. Aby temu zapobiec, polecamy maty do przewozu psów w bagażniku, których ogromną zaleta jest to, iż można je dostać w rozmiarze dopasowanym do modelu auta, np.:

Zwróć uwagę na to, że proponowane maty chronią dokładnie całe wnętrze bagażnika, włącznie z bokami oraz tyłem oparcia kanapy. Oprócz ochrony, zapewniają też zwierzęciu odpowiedni komfort podczas jazdy.

Maty do przewozu psa z bokami na całą lub na część tylnej kanapy. W czym okazują się szczególnie dobre?

Ciekawą alternatywą dla opisywanych wyżej rozwiązań są maty do przewozu zwierząt na tylną kanapę, ale z bokami. Co ważne, maty tego typu wcale nie muszą obejmować całej kanapy, przez co łatwiej jest dobrać rozmiar maty do gabarytów zwierzęcia, a przy tym zapewnić miejsce reszcie rodziny czy dodatkowym pakunkom. Maty takie dostępne są w naszym sklepie w następujących wersjach:

Każda z tych mat posiada odpinane boczne zabezpieczenia, które chronią tapicerkę drzwi przed uszkodzeniem lub zabrudzeniem, a przy tym pozwalają wygodnie wpuszczać i wypuszczać psa z miejsca, w którym jest przewożony.

Zniżka na części samochodowe

Opublikowane przez Grzegorz Kinczewski

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *