Aplikacja mobilna Ucando

Zazwyczaj akumulator odmawia posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie. Większość kierowców, pod wpływem chwili, kupuje wówczas pierwszy z brzegu akumulator, który jest akurat dostępny. Nie lepiej jednak poświęcić trochę czasu i zaopatrzyć się w najbardziej optymalną, żywotną i jednocześnie stosunkowo tanią baterię? Dziś propozycje dobrych akumulatorów w rozsądnej cenie, które powinny przypaść do gustu zwłaszcza właścicielom aut miejskich oraz nieco starszych konstrukcyjnie pojazdów.

W cenie do 300 zł dostępna jest cała gama bardzo dobrej jakości akumulatorów, które sprawdzą się szczególnie w samochodach miejskich wyposażonych zazwyczaj w silnik benzynowy, bez wymyślnych systemów na pokładzie typu Start-Stop. Będzie to również świetny wybór do starszych aut z niezbyt dużą ilością elektroniki na wyposażeniu.

Centra CB500 50 Ah 450A

Centra CB500 50 Ah 450A

Ta linia akumulatorów nie jest akurat najtańszą w gamie marki Centra, jednak cena 264,81 zł w sklepie UCANDO za ten produkt na pewno nie jest wygórowana. Model Centra CB500 50 Ah 450A oferuje 15 proc. więcej mocy rozruchowej od podstawowych akumulatorów tej marki. Akumulatory Centra są bezobsługowe i sprawdzą się w większości współczesnych samochodów osobowych. Akumulator CB500 50 został wyposażony w technologię 3dX, która pozwala na znaczne zwiększenie ilości energii oraz wydłużenie żywotności baterii. Akumulator jest objęty przez producenta 24-miesięczną gwarancją.

SAKURA B13 52 Ah 470A

SAKURA B13 52 Ah 470A

SAKURA to marka części zamiennych w programie japońskim, która została wprowadzona przez firmę Inter-Team. Sztandarowym produktem marki SAKURA jest linia akumulatorów samochodowych, które mają na celu zaspokoić potrzeby użytkowników aut zarówno europejskich, jak i azjatyckich. Są to najczęściej akumulatory bezobsługowe, jak SAKURA B13 52 Ah 470A, które są przeznaczone głównie do aut osobowych. Model SAKURA B13 52 Ah 470A jest dostępny w cenie 246 zł.

Banner Power Bull 44 Ah 420A

Banner Power Bull 44 Ah 420A

Banner to renomowana firma austriacka produkująca akumulatory na pierwszy montaż do czołowych europejskich koncernów samochodów (mi.in. BMW, VW, Audi, Porsche, Mercedes). O dziwo w Polsce marka ta nie jest zbyt popularna jeśli chodzi o popyt na akumulatory. Wielu niezależnych ekspertów opisuje baterie Banner jako rewelacyjne produkty o bardzo długiej żywotności, które podczas mrozów dochodzących nawet do -20 stopni Celsjusza zapewniają bezproblemowe odpalenie silnika nawet po kilku dniach postoju. Wysoką jakość akumulatorów Banner potwierdzają testy ADAC. Banner Power Bull 44 Ah 420A jest dostępny w UCANDO w cenie 255 zł.

Varta Blue Dynamic B13 44 Ah 420A

Varta Blue Dynamic B13 44 Ah 420A

Varta to ceniona niemiecka marka, której seria akumulatorów Blue Dynamic zapewnia do 25 proc. wyższą mocą rozruchową w porównaniu ze standardowymi modelami baterii tej firmy. Akumulatory Varta sprawdzają się w samochodach osobowych ze standardowym wyposażeniem i bez systemu Start-Stop. Baterie z serii Blue Dynamic to przyzwoite, wytrzymałe i skuteczne produkty, które nie zawiodą w najmniej oczekiwanym momencie. Cena akumulatorów Varta jest atrakcyjna. Vartę Blue Dynamic B13 44 Ah 420A można kupić już za 260 zł.

Bosch S4 52 Ah 470A

Bosch S4 52 Ah 470A

Akumulatory firmy Bosch z serii S4 zostały wyposażone w płytki zbudowane w technologii PowerFrame. Pozwalają one na jeszcze lepsze przewodzenie prądu, wykazując jednocześnie dużą odporność na korozję, co wydłuża czas eksploatacji baterii. Linia baterii samochodowych S4 przeznaczona jest zarówno do aut z silnikami benzynowymi, jak i Diesla. Można je stosować w samochodach z podstawowym wyposażeniem, a także w tych z nieco bogatszymi dodatkami elektronicznymi. Bosch S4 52 Ah 470A zapewnia o ok. 15 proc. większą moc rozruchową niż podstawowe serie akumulatorów. Bateria posiada również niski stopień samorozładowania, co gwarantuje możliwość uruchomienia jednostki napędowej nawet po długim czasie postoju. Cena za Bosch S4 52 Ah 470A to jedyne 282 zł.

Zniżka na części samochodowe

Opublikowane przez Piotr Żaczek

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.