Dodatkowy rabat -7% kod WEEK   Pokaż teraz

Części samochodowe ZF 1

Filtr hydrauliczny, automatyczna skrzynia biegĂłw

Filtr hydrauliczny, automatyczna skrzynia biegĂłw

135,80 zł
Cena za sztukę: 135,80 zł
135,80 zł
Cena za sztukę: 135,80 zł
Dostępny. Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

Części zamienne ZF

ZF to znany na całym świecie koncern motoryzacyjny, który dostarcza na rynek profesjonalne części samochodowe z zakresu układów napędowych oraz zawieszenia samochodowego. Firma działa aktualnie w ponad 26 krajach, dzięki czemu znajduje się pośród światowych liderów w produkcji części samochodowych.

Historia

Przedsiębiorstwo ZF powstało w 1915 roku na skutek współpracy trzech inżynierów - Alfreda Sodena, Maxa Maaga oraz Alfreda Colsmana. Firma zajmowała się początkowo produkowaniem kół zębatych oraz przekładni. Dziś, ZF jest natomiast jednym z największych na świecie dostawców części układu napędowego i zawieszenia. Koncern ZF posiada filie na całym świecie a od 1994 roku posiada także swoje przedstawicielstwo w Polsce.

Części ZF

ZF to światowy lider przede wszystkim w dziedzinie techniki układów przeniesienia napędu i układów jezdnych. Ponadto mocno rozwijany jest także dział technologii bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego. Firma ZF Parts to aktualnie jeden z najlepszych producentów części zamiennych. Części ZF przeznacza się nie tylko do samochodów osobowych, ale również do pojazdów użytkowych i ciężarowych. Części samochodowe ZF to bez wątpienia jedne z najlepszych jakościowo podzespołów zamiennych. Montaż części marki ZF Parts to gwarancja komfortu i najwyższego poziomu bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Ponadto produkty ZF to także podzespoły niezwykle trwałe i niezawodne.

Kompatybilność części ZF

Części ZF to elementy kompatybilne z samochodami takich marek, jak Aston Martin, BMW, Maserati, MAN czy Mercedes-Benz. Części samochodowe ZF bardzo często były wykorzystywane w samochodach tych marek na pierwszy montaż – zwłaszcza przekładnie kierownicze ZF Parts. Trzeba jednak zaznaczyć, że ZF Parts oferuje najwyższej jakości części samochodowe także z przeznaczeniem na niezależny rynek części zamiennych.

Kalendarium:

  • 1915 – powstanie firmy ZF
  • 1938 – pierwszy certyfikat jakości
  • 1952 – modernizacja fabryk ZF
  • 1994 – powstaje filia ZF w Polsce
7% zniżki na black week
7% zniżki na black week