CYBER MONDAY -10% zniżki na części
Do końca promocji pozostało:
8 8 8 8
1 1 1 1
0 0 0 0
5 5 5 5
0 0 0
1 1 1
-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Części samochodowe do TESLA

Wybierz model TESLA:

Części do Tesla Inc.

Tesla to amerykański koncern motoryzacyjny, który produkuje sportowe samochody osobowe oraz pojazdy elektryczne. Firma powstała z inicjatywy kilku przedsiębiorców, pośród których do najważniejszych postaci należy zaliczyć Elona Muska, który należał do rady nadzorczej a z czasem został głównym prezesem przedsiębiorstwa.

Historia marki Tesla

Koncern motoryzacyjny Tesla istnieje od 2003 r. kiedy pięciu doświadczonych przedsiębiorców postanowiło założyć przedsiębiorstwo, które odmieniłoby oblicze amerykańskiej motoryzacji. Na siedzibę firmy wybrano miasto Palo Alto w Kalifornii. Przedsiębiorstwo słynie głównie z produkcji luksusowych samochodów elektrycznych.

Samochody Tesla

Prace nad pierwszym samochodem Tesla trwały do 2008 r. To właśnie wtedy wprowadzono na rynek Tesla Roadster, który powstał przy współpracy z Lotus Cars. Debiut samochodu odbił się echem niemal na całym świecie a sam model samochodu stał się od razu synonimem luksusu. Zaledwie rok później do produkcji wprowadzono 7-osobowy samochód segmentu E. Przełomowym okazał się rok 2012, kiedy na rynku zadebiutował Tesla Model S – elektryczny samochód, który do 100 km/h przyspieszał w zaledwie 3.2 sekundy.

Części do aut Tesla

Tesla wyprodukowała bardzo ekskluzywne samochody – to pewne. Zarówno części samochodowe Tesla, jak i design oraz ogólne wykonanie tych samochodów to najwyższy, światowy poziom. Samochody Tesla to po prostu samochody z przysłowiowej pierwszej półki, co gwarantuje tym samym długi i bezawaryjny okres eksploatacji samochodu.