CYBER MONDAY -10% zniżki na części
Do końca promocji pozostało:
8 8 8 8
1 1 1 1
2 2 2 2
8 8 8 8
3 3 3
5 5 5
-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Części samochodowe do TATA

Wybierz model TATA:

Części do Tata Motors Limited

Tata Motors to spółka motoryzacyjna indyjskiego giganta przemysłowego Tata and Sons Group. Specjalnie wydzielony oddział motoryzacyjny to największy koncern motoryzacyjny w Indiach, który dał się poznać całemu światu jako producent najtańszego na świecie samochodu osobowego – Tata Nano.

Historia indyjskiej marki

Indyjska marka istnieje od 1945 r. Najpierw specjalny oddział Tata and Sons Group produkował lokomotywy a zaledwie dekadę później, po podjęciu współpracy z koncernem Daimler-Benz, firma zajęła się rynkiem motoryzacyjnym. Pierwszym projektem Tata Motors był samochód dostawczy i od tego czasu zdobył miano bardzo solidnego producenta pojazdów dostawczych, ciężarowych i autobusów.

Rozważny rozwój marki

Działania indyjskiego koncernu były od zawsze bardzo rozważne. To samo można powiedzieć także odnośnie inwestycji. Mimo że marka odnosiła mniejsze sukcesy to rok 2008 odmienił niemal wszystko. Tata Motors wyprodukowało wówczas wspomniany już wyżej model Nano, który kosztuje zaledwie 2 tys. dolarów. Tata Nano pozostaje najtańszym samochodem na świecie do dnia dzisiejszego.

Części samochodowe Tata

Tata Motors produkuje samochody dobre lecz niektóre części Tata będą dosyć dokuczliwe podczas użytkowania samochodu. Dotyczy to przede wszystkim takich części do Tata, jak pompy wspomagania i niektóre elementy układu zawieszenia. Do bardziej wrażliwych na urazy należy także przekładnia kierownicza od Tata Motors.

Na koniec wypada zaznaczyć, że Tata Motors stanowi siłę indyjskiego przemysłu motoryzacyjnego i jest aktualnie jednym z największych na świecie producentów samochodów dostawczych, ciężarowych oraz autobusów.

Najczęściej wybierane przez Klientów modele Tata: