CYBER MONDAY -10% zniżki na części
Do końca promocji pozostało:
8 8 8 8
2 2 2 2
3 3 3 3
6 6 6 6
3 3 3
8 8 8
-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Części samochodowe do ROLLS-ROYCE

Wybierz model ROLLS-ROYCE:

Części do Rolls-Royce Motor Cars Limited

Rolls-Royce to brytyjska marka samochodowa, która należy do przedsiębiorstwa motoryzacyjnego Rolls-Royce Motor Cars. Wszelkie prawa do angielskiej marki posiada aktualnie koncern BMW, który w 2003 r. stał się właścicielem Rolls-Royce'a.

Historia marki Rolls-Royce

Brytyjskie przedsiębiorstwo Rolls-Royce Motor Cars powstało na przełomie 1905/1906 r. z inicjatywy Charlesa Rollsa i Henry'ego Royce'a. Pierwsza fabryka marki została założona w Manchesterze ale zaledwie po dwóch latach zakłady produkcyjne przeniesiono do Derby. Liczne sukcesy marki sprawiły, że z czasem firma wykupiła m.in. markę Bentley.

Samochody Rolls-Royce

Brytyjska marka znana jest niemal na całym świecie. Rolls-Royce'y to samochody ekskluzywne, luksusowo wyposażone, na maskach których znalazła się charakterystyczna figurka Spirit of Ecstasy. Rolls-Royce przez lata stał się synonimem bogactwa i najwyższej klasy. Stało się tak m.in. dlatego, że samochody często produkowano na indywidualne zamówienia najbardziej zamożnych klientów z całego świata.

Kilka ciekawostek Rolls-Royce

Rolls-Royce to zdecydowanie legenda w segmencie Premium. To prawdopodobnie marka, która najczęściej kojarzy się kierowcom z luksusem. Potwierdzi to m.in. fakt, że legendarne modele Rolls-Royce'a – np. Drophead Coupe – zostały wylicytowane za miliony dolarów. To po prostu samochody za które można zapłacić każdą cenę.

Części samochodowe Rolls-Royce

Z racji, że to samochody luksusowe, nie trudno domyślić się, że części do Rolls-Royce to najwyższej jakości podzespoły. Części Rolls-Royce to często produkowane na specjalnie zamówienie podzespoły, które powstały ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Takie części to z kolei gwarancja najwyższego komfortu i bezpieczeństwa jazdy.