CYBER MONDAY -10% zniżki na części
Do końca promocji pozostało:
8 8 8 8
1 1 1 1
1 1 1 1
8 8 8 8
0 0 0
1 1 1
-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Części samochodowe do RAM

Wybierz model RAM:

Części do RAM Trucks

RAM to amerykańskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne formalnie znane jako Ram Trucks Division. Ta amerykańska marka samochodowa zajmuje się głównie produkowaniem samochodów dostawczych oraz typu VAN. Na rynku krajowym jest cenionym producentem samochodowym mimo stosunkowo małego asortymentu modeli RAM.

Historia marki RAM

Firma została założona 2010 r. z inicjatywy koncernu Chrysler. Powstanie RAM miało być de facto spin-offem marki Dodge co doskonale potwierdza fakt, że marka używa tego samego logo co poprzednik. Podstawowa różnica sprowadza się do tego, że marka RAM miała skupić się wyłącznie na segmencie samochodów dostawczych i VAN.

Samochody RAM

Z racji że firma istnieje na rynku od niedawna to powstało zaledwie kilka modeli samochodów RAM. Były to kolejno RAM 700, RAM 1200, RAM Pickup, RAM ProMaster, RAM ProMaster City oraz model ProMaster Rapid. Warty uwagi jest fakt, że wszystkie wspomniane modele samochodów RAM marka produkuje do dnia dzisiejszego.

Nieznany w Europie

Na Starym Kontynencie trudno dostrzec którykolwiek z modeli RAM. Samochody produkuje się głównie z przeznaczeniem na takie kraje jak USA, Kanada, Brazylia, Argentyna, Chile i Peru. Warto zauważyć, że w krajach tych marka cieszy się dużym uznaniem klientów. Samochody RAM zasłynęły z dobrej jakości części RAM oraz dużej odporności na korozję.

Części do aut RAM

Samochody RAM to solidne pojazdy, wyposażone w dobrej jakości, trwałe części samochodowe RAM. Na słowa uznania zasługuje przede wszystkim zawieszenie większości modeli, które spisuje się naprawdę dobrze. Samochody RAM zostały ponadto wyposażone w dobre i mocne jednostki napędowe.