CYBER MONDAY -10% zniżki na części
Do końca promocji pozostało:
8 8 8 8
1 1 1 1
1 1 1 1
3 3 3 3
2 2 2
9 9 9
-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Części samochodowe do MG

Wybierz model MG:

Części do MG Cars

MG znane także pod szyldem MG Cars to brytyjska marka samochodowa, która należy aktualnie do chińskiego koncernu Nanjing Automobile Group. Przedsiębiorstwo dało się poznać na rynku motoryzacyjnym jako producent samochodów sportowych oraz pojazdów przeznaczonych na różnego rodzaju wyścigi.

Samochody MG

Firma MG Cars zapewniła samochodom doskonały styl, wysoki poziom wykonania, solidne części samochodowe MG oraz co dla niektórych najbardziej istotne – tradycję Wielkiej Brytanii. Nie powinien więc zdziwić fakt, że z samochodów marki MG do dnia dzisiejszego korzysta m.in. rodzina królewska.

Historia marki MG

By poznać historię marki MG należy wrócić do 1923 r. bo to wtedy menedżer firmy Morris Garaz sprzedającej samochody, postanowił założyć własne przedsiębiorstwo, które miałoby zajmować się produkowaniem samochodów sportowych. Zaledwie 4 lata później powstał już kultowy model firmy MG – klasyczny, elegancki, dwuosobowy roadster MG Midget.

Mimo dużych sukcesów na rynku krajowym marka MG nie zdołała przebić się na rynek europejski. Tym samym na skutek importu wielu popularnych na starym kontynencie samochodów, pojazdy MG były powoli wypierane z rynku. Dlatego czasy nowoczesne to wiele fuzji przedsiębiorstwa MG z bogatymi koncernami motoryzacyjnymi – m.in. BMW. Od 2005 r. MG należy natomiast do grupy Nanjing Automobile.

Zalety marki MG

Za największe plusy samochodów MG uznaje się rozpoznawalne, oryginalne nadwozie oraz niskie zużycie paliwa. Na słowa uznania zasługuje także wysoki poziom niezawodności oraz bezpieczeństwo prowadzenia samochodu. Bardzo ważne jest także to, że wszystkie części samochodowe MG to podzespoły najwyższej jakości, które bardzo rzadko ulegają awariom.

Części do samochodów MG

Samochody produkowane przez firmę MG to auta niezwykle błyskotliwe, które będą zawsze imponować osiąganymi prędkościami, innowacyjnymi technologiami, niebanalnym stylem i użyciem solidnych części do MG. Bez względu na opinie samochód MG to dobry wybór a części zamienne do MG to elementy łatwo dostępne.