CYBER MONDAY -10% zniżki na części
Do końca promocji pozostało:
8 8 8 8
2 2 2 2
0 0 0 0
4 4 4 4
3 3 3
0 0 0
-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Części samochodowe do LINCOLN

Wybierz model LINCOLN:

Części do Lincoln Motor Company

Lincoln to amerykańska marka luksusowych samochodów osobowych, która jest jednym z najważniejszych przedstawicieli segmentu Premium. Lincoln należy obecnie do koncernu Ford i zdecydowanie stanowi najbardziej prestiżowy punkt całego przedsiębiorstwa. Nie powinno to nikogo zdziwić bo Lincoln słynie z produkcji najbardziej reprezentatywnych i luksusowych samochodów w branży.

Historia marki Lincoln

Lincoln Motor Company istnieje od 1917 r. kiedy Henry Leland postanowił produkować ekskluzywne samochody dla swoich rodaków. Nazwa marki jak i same samochody w sobie miały być hołdem dla samego prezydenta i tym samym być wyznacznikiem największego prestiżu. Pierwszy model – Lincoln V8 został wyprodukowany 1920 r. Ogromny potencjał Lincolna zauważył koncern Ford, który postanowił wykupić markę.

Elegancja samochodów Lincoln

Zamysł amerykańskiej marki był prosty – wyprodukować luksusowy samochód, który zagwarantowałby długie i komfortowe podróże po całych Stanach Zjednoczonych. Cel marki został osiągnięty, bo samochody Lincolna to niezwykle ekskluzywne samochody, które zostały wyposażone w doskonałe, funkcjonalne nadwozia i solidne silniki.

Każdy Lincoln posiada ponadto niezwykle eleganckie wnętrze co jedynie sprzyja dalekim podróżom samochodem. Lincolnem jedzie się po prostu przyjemnie, komfortowo i bezpiecznie. Nie da się zaprzeczyć, że Lincoln to jedna z najlepszych marek segmentu Premium.

Części do Lincolna

Lincoln to rzadko spotykany widok na polskich drogach. Dlatego nie dziwi fakt, że niewiele sklepów motoryzacyjnych oferuje części samochodowe Lincoln. Zespół Ucando pamięta jednak, że pośród polskich kierowców jest garstka pasjonatów amerykańskich samochodów. Dlatego w naszym asortymencie można znaleźć wiele części Lincoln od znanych i cenionych producentów części zamiennych.