CYBER MONDAY -10% zniżki na części
Do końca promocji pozostało:
8 8 8 8
1 1 1 1
1 1 1 1
2 2 2 2
5 5 5
3 3 3
-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Części samochodowe do LDV

Wybierz model LDV:

Części do LDV Group Limited

LDV to brytyjska marka samochodowa, która należała do koncernu LDV Group Limited mieszczącego się w Birmingham. Pod szyldem marki LDV produkowano głównie samochody dostawcze z przeznaczeniem na rynek Wielkiej Brytanii. Mimo kilku sukcesów na rynku, marka została zlikwidowana w 2009 roku.

Historia marki LDV

Koncern LDV powstał 1993 r. z przekształcenia upadłego przedsiębiorstwa Leyland DAF. Zaledwie rok później ruszyła produkcja pierwszych dwóch serii samochodów dostawczych – średni LDV 200 oraz duży, do 3.5 tony, model LDV 400. Oba modele spotkały się z pozytywnym odzewem rynku Wielkiej Brytanii. 4 lata później ofertę uzupełniono w model LDV Cub.

Dane techniczne LDV

LDV uchodziło za producenta solidnych aut dostawczych w dobrej cenie. Istotne jest to, że stosunkowo niska cena samochodów LDV nie została okupiona kiepskiej jakości materiałami i częściami. LDV to samochody po prostu dobre, może nawet jedne z lepszych w tym segmencie cenowym.

Części samochodowe LDV

Nasz kraj najchętniej przywitał model LDV Maxus, który do dziś używany jest przez niektóre firmy remontowe. Pakowny i solidny a co najważniejsze zbudowany z wysokiej jakości części LDV szybko zdobył uznanie Polaków. Warto ponadto dodać, że w przypadku Maxusa nie będziemy mieli problemu ze znalezieniem części zamiennych do LDV.