CYBER MONDAY -10% zniżki na części
Do końca promocji pozostało:
8 8 8 8
2 2 2 2
4 4 4 4
3 3 3 3
0 0 0
7 7 7
-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Części samochodowe do LANCIA

Wybierz model LANCIA:

Części do Lancia S.p. A.

Lancia to włoska marka ekskluzywnych samochodów, której historia sięga 1906 r. Wtedy to powstało przedsiębiorstwo Lancia & Cie założone przez Vincenzo Lancię i Claudio Fogolina - dwóch przedsiębiorców i wielkich pasjonatów motoryzacji. Zaledwie rok po założeniu firmy powstał pierwszy samochód – Lancia Alfa.

Samochody marki Lancia bardzo szybko zaczęto uważać za luksusowe auta Premium. Lancia zasłynęła m.in. z eleganckich i bardzo stylowych nadwozi. Mimo dużej popularności Lancia wpadła w kłopoty finansowe co sprawiło, że od 1969 r. marka należy do koncernu Fiat, który ponad 40 lat później zdecydował wycofać Lancię ze wszystkich rynków prócz włoskiego.

Styl i elegancja

Lancia zdecydowanie wyróżnia się na drogach. To auta bardzo dobrze przemyślane, których typowe cechy to bardzo atrakcyjne nadwozie oraz niezwykle szykowne detale. Samochody Lancia to także pojazdy wyrafinowane, które prócz eleganckich kształtów zostały również wyposażone w bardzo obszerne wnętrza oraz solidne części samochodowe Lancia.

Lancia a awarie

Samochody Lancia to auta wykonane bardzo szczegółowo. Do ich produkcji używa się najwyższej jakości elementów składowych i niezwykle funkcjonalnych części Lancia. Mimo to zdarza się, że w przypadku niektórych modeli dokuczliwe zdaje się być zawieszenie oraz pompy wody i alternatory. To zdecydowanie największe ale prawdopodobnie jedne z nielicznych wad samochodów włoskiej marki Lancia.

Części samochodowe Lancia

Niezależnie do tego czy zużył się stosunkowo nowy podzespół czy też posiadamy wyeksploatowany egzemplarz to części do Lancia znajdziemy bez najmniejszego problemu. Samochody włoskiej marki naprawimy w bardzo łatwy sposób – w Ucando posiadamy dostępne od ręki auto części Lancia do niemal wszystkich modeli marki.