Dodatkowy rabat -10% na hamulce! KOD TARCZEKLOCKI
Do końca promocji pozostało:
3 3 3 3
6 6 6 6
4 4 4 4
4 4 4 4
0 0 0
1 1 1

Części samochodowe do JEEP

Wybierz model JEEP:

Części do Jeep

Znana na całym świecie marka samochodów terenowych Jeep to aktualnie przedstawiciel koncernu Chrysler Fiat Automobiles. Zaledwie jeden, pierwszy model zapewnił marce uznanie i rozgłos na całym świecie. Nazwa tych samochodów terenowych odnosi się do wszystkich samochodów terenowych marki.

Samochody marki Jeep

Projekt samochodu stworzył Karl Probst wynajęty przez koncern motoryzacyjny Willys-Overland Motors. Ten amerykański inżynier oparł się na wyprodukowanym w 1940 r. samochodzie Bantam BRC z napędem na wszystkie koła. Wspomniany model posłużył do zaprojektowania i skonstruowania samochodu terenowego Willys MB, czyli pierwszego Jeepa. Niedługo później, bo 1950 r. Jeep został oficjalnie zarejestrowany jako marka.

Zasługi Jeepa w branży

Jeep okazał się rewolucyjnym dla branży motoryzacyjnej na całym świecie. To dzięki amerykańskiej marce powstały z czasem niezwykle popularne SUV-y, które stanowiły fuzję samochodu z napędem x4 oraz typowego auta kompaktowego. Co istotne samochody typu SUV to aktualnie jedne z najchętniej kupowanych samochodów. Nie istniały by jednak, gdyby nie powstanie Jeepa.

Solidne części Jeep

Jeep to auto wyposażone w niezwykle trwałe i niezawodne części samochodowe. Części do Jeepa zostały wyprodukowane przez czołowe koncerny, dzięki czemu potencjalny nabywca mógł być pewien, że auto nie będzie wymagać zbyt dużych nakładów finansowych z tytułu eksploatacji samochodu. Jedyne inwestycje to okresowa wymiana poszczególnych części do Jeepa.

Zalety marki Jeep

Samochody amerykańskiej marki Jeep zasłynęły przede wszystkim ze swojej wydajności terenowej oraz doskonałej stabilności toru jazdy. Na plus zasługuje także wygodne wnętrze, które sprawia, że jazda nawet w trudnych warunkach terenowych jest bardzo przyjemna. Istotny atut stanowi także stosunkowo niskie zużycie paliwa.

Sprawdź także ofertę części do samochodów amerykańskich.

Sprawdź inne produkty do marki JEEP

10% zniżki na tarcze i klocki hamulcowe kod TARCZEKLOCKI
10% zniżki na tarcze i klocki hamulcowe kod TARCZEKLOCKI