CYBER MONDAY -10% zniżki na części
Do końca promocji pozostało:
8 8 8 8
2 2 2 2
1 1 1 1
9 9 9 9
2 2 2
4 4 4
-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Części samochodowe do IVECO

Wybierz model IVECO:

Części do Iveco

Iveco to marka włoska, która należy do koncernu FIAT. Przedsiębiorstwo stacjonuje w Turynie, gdzie grono specjalistów marki zajmuje się projektowaniem samochodów dostawczych, ciężarowych oraz silników. Iveco nie produkuje aut osobowych ale marka zdecydowanie dała się poznać jako jeden z lepszych producentów pojazdów dostawczych.

Historia marki Iveco

Włoska marka istnieje od 1975 r. – najpierw jako spółka kilku koncernów, które chciały skupić się na produkcji samochodów dostawczych i ciężarowych. Dopiero 1980 r. największy udziałowiec spółki – koncern FIAT, wykupił wszystkie udziały i tym samym mógł samodzielnie decydować czym dokładnie zajmie się marka Iveco.

Dosyć szybko okazało się, że kontrola Iveco przez FIATA wyszła marce na dobre. Od czasu przejęcia, Iveco projektuje i wprowadza na rynek motoryzacyjny samochody dostawcze, ciężarowe i nawet autobusy. Aktualnie marka posiada 43 zakłady produkcyjne w kilkunastu krajach na świecie, gdzie zajmuje się także produkowaniem silników.

Solidne części Iveco wyznacznikiem bezpieczeństwa

Włoska marka nieustannie pracuje nad tym, by części samochodowe Iveco były jak najwyższej jakości. Celem jest nie tylko gwarancja długiej żywotności podzespołów i niska awaryjność lecz także uzyskanie jak największego poziomu bezpieczeństwa. Iveco zdecydowanie jest lepsze z roku na rok, dlatego zakup tego samochodu dostawczego to bardzo dobry wybór. Ponadto trzeba zauważyć, że prócz solidnych części Iveco, włoska marka kładzie także duży nacisk na innowacyjne technologie, dzięki którym będzie się prowadzić pojazd jeszcze lepiej.

Iveco a poziom awaryjności

Pojazdy włoskiej marki to bardzo solidne auta, dlatego wymienienie najsłabszej strony tych samochodów byłoby niezwykle trudne. Poziom awaryjności plasuje się stosunkowo nisko – głównie dzięki wykorzystaniu bardzo dobrych jakościowo części do aut Iveco. Trzeba jednak pamiętać, że największa odpowiedzialność spoczywa nadal na użytkowniku oraz regularnej wymianie poszczególnych części eksploatacyjnych.