CYBER MONDAY -10% zniżki na części
Do końca promocji pozostało:
8 8 8 8
2 2 2 2
2 2 2 2
6 6 6 6
5 5 5
9 9 9
-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Części samochodowe do ISUZU

Wybierz model ISUZU:

Części do Isuzu Motors Ltd.

Isuzu należy do grona najstarszych koncernów motoryzacyjnych w Azji. Przedsiębiorstwo produkuje samochody dostawcze, ciężarowe, terenowe oraz autobusy, które przede wszystkim w krajach azjatyckich stały się bardzo popularnymi. Ponadto pod szyldem Isuzu produkuje się światowej jakości silniki spalinowe.

Historia marki Isuzu

Koncern Isuzu istnieje od 1916 r. co czyni go jednym z najstarszych w kraju. Spółka motoryzacyjna powstała z inicjatywy dwóch firm, które stworzyły projekt budowy samochodów – głównie dostawczych. Zaledwie kilka pierwszych lat ukazało, że koncern wyraźnie skupił się na produkcji aut dostawczych, ciężarówek i silników spalinowych..

Marce Isuzu wystarczyło kilka modeli, by znalazła się pośród najlepszych producentów samochodów dostawczych na świecie. Ponadto po wielu próbach, które miały na celu udoskonalić silnik od Isuzu, marka stała się także liderem w dziedzinie projektowania i produkcji wysokoprężnych jednostek Diesla.

Najlepsze silniki Diesla na świecie

Pierwszy silnik wysokoprężny od Isuzu powstał w 1934 r. Od tego czasu silniki Diesla Isuzu stały się jednymi z najlepszych na świecie, co najlepiej oddaje fakt, że z silników japońskiej marki korzysta wielu uznanych producentów samochodów. Zaledwie do tego roku Isuzu wyprodukowało ponad 20 mln silników, które nadal uznaje się za niezawodne.

Części do Isuzu

Bardzo dobre silniki Diesla to zaledwie jedna z kilku zalet japońskiej marki. Koncern wypracował sobie także renomę bardzo solidnego – zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod lupę części samochodowe Isuzu. To niezwykle trwałe i funkcjonalne podzespoły, które bardzo rzadko ulegają awariom. Nie tylko więc silniki, ale i pozostałe części Isuzu to elementy światowej klasy. Sprawia to, że marka nadal cieszy się dużym uznaniem na rynku.