CYBER MONDAY -10% zniżki na części
Do końca promocji pozostało:
8 8 8 8
1 1 1 1
2 2 2 2
6 6 6 6
5 5 5
5 5 5
-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Części samochodowe do INFINITI

Wybierz model INFINITI:

Części do Infiniti Motor Company Ltd.

Infiniti to luksusowa marka samochodów osobowych, która należy do japońskiego koncernu motoryzacyjnego Nissan. Ta marka Premium powstała 1989 r. a więc stosunkowo niedawno. Krótka historia marki nie przeszkodziła jednak w bardzo szybkim uznaniu i rozpoznawalności na niemal całym świecie. Infiniti to bowiem bez dwóch zdań jeden z liderów segmentu Premium.

Historia marki Infiniti

Infiniti istnieje od 1989 r. mimo że pomysł stworzenia i wypromowania marki Premium Nissana pojawił się kilka lat wcześniej. Najpierw mało kto spodziewał się, że tak późno powstała marka będzie w stanie konkurować z gigantami segmentu Premium. Szybko okazało się jednak, że Infiniti należy się miejsce pośród liderów aut luksusowych.

Przełomowym okazał się rok 1987, kiedy wymyślono nazwę oraz logo dla pierwszego projektu samochodu marki, które zdawały się być idealnie do siebie dobrane – logo ciągnącej się autostrady oraz słowo Infiniti, które oznacza nieskończoność. Niedługo później auto zadebiutowało na rynku. Był to model Infiniti Q45, które szturmem zdobyło serca fanów motoryzacji i zwolenników samochodów klasy wyższej.

Technologie od Infiniti

Niemal każdy japoński koncern motoryzacyjny to prekursor wielu innowacyjnych technologii dla przemysłu motoryzacyjnego. Sprawdza się to także w przypadku Infiniti. Każdy model tej marki to bowiem pełne inteligentnych technologii oraz niezwykle kreatywne auto. Istotne jest także to, że producent prócz innowacji kładzie duży nacisk na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy – m.in. dzięki użyciu wysokiej jakości części Infiniti.

Części samochodowe Infiniti

Każdy samochód z dużym przebiegiem wymaga pewnych zabiegów. Nie inaczej jest w przypadku samochodów segmentu Premium takich jak Infiniti. To auta, w których użyto wiele części eksploatacyjnych wymagających regularnej wymiany. Na szczęście części do Infiniti to elementy niedrogie a regularna wymiana pozwala zachować komfort oraz bezpieczeństwo niemal na fabrycznym, oryginalnym poziomie.

Sprawdź inne produkty do marki INFINITI