Części samochodowe do GMC

Wybierz model GMC:

Części do GMC Division of General Motors LLCP

Koncern GMC to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w branży motoryzacyjnej USA producent samochodów ciężarowych i użytkowych. Amerykańskie przedsiębiorstwo specjalizuje się bowiem w projektowaniu i produkcji ciężarówek, pick-upów oraz samochodów sportowo-użytkowych, zwanych także SUVami.

Historia marki GMC

Historia GMC sięga 1902 r. Wtedy to Maks Grabowski założył spółkę Rapid Motor Vehicle Company, która była jednym z pierwszych producentów samochodów ciężarowych na rynku amerykańskim. Niecałe siedem lat później przedsiębiorstwo zostało wykupione przez giganta General Motors. To wtedy dokładnie powstała marka GMC.

Nieznane w Europie

Niestety mimo bardzo dobrej renomy za oceanem na starym kontynencie marka GMC nie odniosła sukcesu. Niemniej jednak w USA koncern uchodzi za lidera produkcji samochodów ciężarowych i użytkowych. Najlepiej potwierdza to fakt, że samochody GMC można spotkać na amerykańskich drogach bardzo często.

Samochody GMC

Prócz bardzo udanych modeli ciężarowych, które stały się de facto flagowym znakiem amerykańskiej marki, pod szyldem marki GMC powstały także samochody typu Van i Pick-up. Za najpopularniejsze egzemplarze w USA należy uznać takie auta jak m.in. GMC Sierra, GMC Yukon czy choćby kultowy Autobus GMC 'New Look'.

Części do aut GMC

Pojazdy od GMC to rzadko spotykane zjawisko na europejskich drogach. Zdarza się jednak, że niektóre firmy transportowe zdecydowały się na wykorzystanie tych samochodów w biznesie. Problem stanowi jednak fakt, że w Polsce trzeba się natrudzić by kupić części zamienne do samochodów GMC. 

10% zniżki na akcesoria
10% zniżki na akcesoria