-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Części samochodowe do FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi

Wybierz typ FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi:

Auto części zamienne do Forda Focus II Kombi drugiej generacji

Focus znany jest na całym świecie. Pierwsza generacja tego kultowego modelu odgrywała kluczową rolę w rajdach na setkach tras i odcinków specjalnych. Wielokrotnie była także bohaterem gier wideo dla miłośników wyścigów. Globalny sukces Focusa możliwy był dzięki stworzeniu auta kompletnego. Samochód ten świetnie się prowadził, był niezawodny, dawał mnóstwo frajdy z jazdy, a jego cena była mocno konkurencyjna. Druga generacja Forda Focusa miała więc bardzo trudne zadanie – kontynuować sukces swojego poprzednika. Cel ten został niemalże osiągnięty, ponieważ Ford Focus II sprzedał się na całym świecie w milionach sztuk. Ford po raz kolejny udowodnił, że potrafi projektować i budować świetne samochody. Ford Focus II kombi produkowany był w latach od 2004 do 2011. Stylistycznie bardzo mocno nawiązywał do swojego poprzednika, jednak był znacznie odświeżony. Powstał na płycie podłogowej Ford C1 platform, tak jak m.in. Mazda 3, Volvo S40 i C70. Auto przeszło lifting w 2008 roku, który dość mocno odmienił jego oblicze.

Ford Focus II kombi oferowany był z bogatą gamą silnikową. Do wyboru mieliśmy 5 jednostek benzynowych i tyle samo diesli. Silniki z tej pierwszej grupy to jednostki o pojemnościach od 1.4 do 2.0. Generowały one moc w przedziale od 80 do nawet 145KM. W przypadku silników wysokoprężnych do wyboru mieliśmy różne jednostki o oznaczeniu TDCi.

Jeśli szukacie Państwo części zamiennych do Forda Focusa II kombi, to koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą. W naszym sklepie internetowym znajdziecie wiele części do Focusa II kombi oraz wielu innych popularnych modeli.

Sprawdź inne modele Forda Focus:

Sprawdź inne produkty do marki FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi

10% zniżki na wycieraczki kod WYCIERACZKA
10% zniżki na wycieraczki kod WYCIERACZKA