Części samochodowe do FERRARI

Wybierz model FERRARI:

Części do Ferrari S.p.A.

Ferrari to włoska marka samochodów wyścigowych oraz luksusowych aut klasy Premium. Samochody marki Ferrari przez lata uchodziły za symbol luksusu i bogactwa. Było tak niemal od pierwszych lat istnienia przedsiębiorstwa i w zasadzie sytuacja nie zmieniła się do dnia dzisiejszego. Ferrari to po prostu klasa najwyższa.

Historia marki Ferrari

Firma istnieje od 1929 r. kiedy słynny włoski kierowca wyścigowy Enzo Ferrari postanowił założyć własne przedsiębiorstwo motoryzacyjne. Spółka nazywała się wówczas Scuderia Ferrari i zaangażowana była m.in. w sponsoring kierowców wyścigowych. Niedługo po założeniu firmy zdecydowano także, że Ferrari będzie produkować samochody.

Samochody Ferrari

Założeniem włoskiej marki była produkcja jedynie samochodów wyścigowych. Miały być to jednak luksusowe, dużej mocy i prędkości samochody sportowe, które stałyby się wyznacznikiem nie tylko najlepszych osiągów lecz także bogactwa i luksusu. Historia pokazuje, że cel został w pełni zrealizowany – przez cały okres istnienia firmy samochody Ferrari posiadały najlepsze cechy aut wyścigowych oraz luksusowe i wygodne wnętrze.

Istotne jest także to, że Ferrari to samochody produkowane ręcznie. Edycja poszczególnych egzemplarzy jest więc zawsze limitowana co dostarcza jeszcze więcej poczucia luksusu. Szereg aut Ferrari oferowanych przez markę to głównie dwudrzwiowe coupe. Powstało jednak kilka legendarnych już cabrio i roadsterów.

Zalety marki Ferrari

Ferrari to przede wszystkim samochody unikatowe. Żaden inny pojazd nie posiada podobnej konstrukcji. Ponadto to auta niezwykle wydajne, których dynamika przyspieszenia stoi na najwyższym, światowym poziomie. Warte uwagi jest także to, że mimo ogromnych prędkości, samochodami Ferrari steruje się wręcz banalnie a przyczepność kół do podłoża pozostaje bez zarzutu i to niezależnie od warunków pogodowych.

Najlepsze części do Ferrari

Ferrari to samochód niemal doskonały. Pamiętajmy jednak, że w przypadku samochodów sportowych bardzo ważne jest, by wszystkie podzespoły funkcjonowały prawidłowo. Dlatego bardzo ważne jest, by części do Ferrari wymieniać regularnie, kierując się interwałami wymian wskazanymi przez producenta. Istotne jest także to, by części Ferrari pochodziły od znanych i zaufanych producentów części zamiennych.

10% zniżki na akcesoria
10% zniżki na akcesoria