Części samochodowe do DS

Wybierz model DS:

Części do DS Automobiles

DS Automobiles to luksusowa marka samochodowa, która należy do francuskiego koncernu motoryzacyjnego PSA. Najpierw była to linia modelowa samochodów osobowych Citroen, ale od 2014 roku funkcjonuje jako osobna marka.

Historia firmy DS Automobiles

Marka DS została powołana 2009 r. jako prestiżowa linia modelowa DS. Pierwszym modelem samochody z tej serii był miejski hatchback DS3, który ubiegłego roku doczekał się najnowszej generacji. Zaledwie rok po debiucie DS3 na rynku zaprezentowano kompaktowego, pięciodrzwiowego DS4. Były to jednak modele linii oferowanej przez Citroena.

Dopiero pod koniec 2014 r. Citroen postanowił, że DS będzie stanowić odrębną, niezależną markę koncernu PSA. Warto zaznaczyć, że samochody DS miały być najbardziej prestiżowymi z całej oferty koncernu. Marka miała konkurować m.in. z Lexusem Toyoty oraz samochodami Acura od koncernu Honda.

Samochody DS

Samochody DS jak przystało na auta Premium odznaczają się unikatowym designem i bardzo solidnym wykończeniem. Auta DS zostały wyposażone w solidne silniki i co najważniejsze wysokiej jakości części samochodowe DS. Cieszy ponadto fakt, że samochody te zostały wypełnione innowacyjnymi technologiami od Citroena.

Trwałość części DS

Pomijając wymianę części eksploatacyjnych w autach DS, jak np. filtry lub części układu hamulcowego, to bardzo rzadko przyjdzie kierowcy wymieniać części samochodowe DS. Z reguły podzespoły wytrzymują przewidziane przebiegi dzięki czemu eksploatacja tych samochodów jest naprawdę ekonomiczna.

Sprawdź także ofertę części do samochodów francuskich.

Black week z darmową dostawą od 99 zł
Black week z darmową dostawą od 99 zł