Części samochodowe do DAIMLER

Wybierz model DAIMLER:

Części do Daimler AG

Daimler AG to niemiecki koncern, który zajmuje się produkowaniem samochodów osobowych oraz pojazdów specjalnego użytku. Firma stanowi obecnie międzynarodowe przedsiębiorstwo, które obejmuje multum popularnych marek samochodowych.

Historia powstania Daimler AG

Spółka Daimler AG powstała na skutek przejęcia przez Daimler-Benz AG amerykańskiego koncernu Chrysler Corporation. Całkowite przejęcie spółki z USA miało miejsce 1998 r. Tę datę podaje się także, jako oficjalne powstanie Daimler AG.

Prace rozwojowe

Daimler AG powstało głównie po to, by prowadzić prace rozwojowe poszczególnych marek koncernu Daimler-Benz. Z czasem zdecydowano jednak, że spółka będzie także produkować i sprzedawać samochody. Daimler AG zajmuje się m.in. takimi markami samochodów jak Mercedes-Benz, Smart, Sterling, Maybach oraz kilka marek aut użytkowych i motocykli.

Części do aut Daimler AG

Niezależnie od typu pojazdu – zarówno auta ciężarowe, jak i samochody osobowe oraz motocykle – trzeba pamiętać, że regularna wymiana poszczególnych części to niezwykle istotna kwestia procesu eksploatacji. Dlatego warto pilnować okresowych interwałów wymian części Daimler AG, by być pewnym bezpiecznej i komfortowej jazdy.

10% zniżki na akcesoria
10% zniżki na akcesoria