CYBER MONDAY -10% zniżki na części
Do końca promocji pozostało:
8 8 8 8
1 1 1 1
0 0 0 0
8 8 8 8
2 2 2
3 3 3
-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Części samochodowe do DAEWOO

Wybierz model DAEWOO:

Daewoo – auta z Korei

Daewoo to renomowana południowokoreańska marka, która powstała 1978 r. Pierwsze kroki firmy dotyczyły przemysłu włókienniczego ale po zaledwie kilku latach, Koreańczycy postanowili wkroczyć na rynek motoryzacyjny. Koncern zaliczył kilka udanych modeli ale nigdy nie znalazł się w gronie najlepszych. Wzloty i upadki Daewoo doprowadziły do tego, że markę zdecydowano się zlikwidować w 2004 r.

Daewoo przebojem wdarło się do Europy dzięki niezwykle popularnemu w latach 90. modelowi Daewoo Tico. Był to na tyle udany model, że przez pewien czas był najczęściej kupowanym samochodem w kraju. Daewoo zyskało rozgłos głównie dzięki bezkonkurencyjnym cenom oraz oszczędnym silnikom.

Samochody Daewoo

Koreańska motoryzacja nigdy nie należała do zbyt popularnych. Co prawda Kia i Hyundai to marki, które przede wszystkim po fuzji, zaczęły odnosić spore sukcesy, to Daewoo nie miało takiego szczęścia. Nie zmienia to jednak faktu, że marka pozostawiła po sobie kilka, bardzo udanych modeli samochodów.

Do najbardziej znanych i najchętniej kupowanych samochodów koreańskiej marki, prócz wspomnianego już modelu Tico, należy zaliczyć Daewoo Nubira, który okazał się godnym konkurentem dla Skody Octavi oraz Fiata Marei, a także Daewo Lanos i Matiz, które także zapadły w pamięć wielu kierowcom.

Zalety samochodów Daewoo

Te najbardziej udane modele, które zostały wymienione powyżej, to auta, którym nie można odmówić stylowego designu, kompaktowości oraz niskiego zużycia paliwa. Ponadto te modele Daewoo to samochody stosunkowo łatwe w utrzymaniu – problemu nie ma także z dostępnością części do Daewoo.

Części do aut Daewoo

Każdy samochód od Daewoo to auto bardzo atrakcyjne cenowo. Niewielkie kwoty przyjdzie także zapłacić za części samochodowe do Daewoo. Klienci preferowali modele tej marki m.in. za tanie części zamienne Daewoo oraz ich dostępność. W przypadku tych samochodów eksploatacja nie przerażała, a kierowcy dużo chętniej trzymali się interwałów wymian części eksploatacyjnych wskazanych przed producenta.

Najczęściej wybierane przez Klientów modele Daewoo: