CYBER MONDAY -10% zniżki na części
Do końca promocji pozostało:
8 8 8 8
1 1 1 1
3 3 3 3
7 7 7 7
3 3 3
8 8 8
-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Części samochodowe do CADILLAC

Wybierz model CADILLAC:

Części do Cadillac Motor Car Division

Północnoamerykańska marka Cadillac to przedstawiciel segmentu Premium. Firma od zawsze produkuje luksusowe samochody, które eksportuje do ponad 50 krajów na świecie. Największe uznanie marka zdobyła jednak na rodzimym rynku oraz Kanadzie. Niedługo po powstaniu, Cadillac jako druga marka stała się częścią koncernu General Motors.

Samochody Cadillac

Firma Cadillac należy do największych producentów samochodów w USA. Przedsiębiorstwo ustępuje jedynie odwiecznemu rywalowi – marce Buick, która także należy do koncernu General Motors i znajduje się w tym samym mieście. Nie powinno to jednak nikogo zdziwić bo Detroit to w końcu największy ośrodek przemysłu motoryzacyjnego na świecie.

Historia marki Cadillac

Cadillac istnieje od 1902 r. kiedy to przedsiębiorca Henry Leland postanowił założyć przedsiębiorstwo motoryzacyjne, które nazwał Cadillac by upamiętnić przodka – Antoine de Lamothe Cadillac. Nikt nie spodziewał się, że Cadillac tak szybko uzyska pozycję lidera produkcji samochodów luksusowych segmentu Premium. Aktualnie Cadillac produkuje głównie sedany, coupe, crossovery oraz SUV-y – wszystkie klasy wyższej.

Innowacje od Cadillac

Marka Cadillac nie kojarzy się tylko z luksusem. Amerykański producent zapisał się na kartach motoryzacji także tym, że przedstawił branży na całym świecie szereg unikalnych innowacji technologicznych. Do najważniejszych z nich należy zaliczyć jednolity układ elektryczny, pierwszy klimatyzator, stalowy zamiast drewnianego dach oraz zsynchronizowany układ manualnej skrzyni biegów.

Zalety marki Cadillac

Amerykańskiego Cadillaca cechuje przede wszystkim rozpoznawalne, luksusowe nadwozie oraz doskonały bilans mocy oraz masy pojazdu. Ponadto do największych zalet samochodów Cadillac należy uznać wysoki poziom jakości montażu, komfort jazdy oraz niezwodne systemy układów hamulcowych.

Części samochodowe do Cadillaca

Nie da się ukryć, że amerykańska marka Cadillac to symbol luksusu, niezwykłego stylu oraz indywidualności. Niestety nawet takie samochody Premium to pojazdy wyposażone w szereg części eksploatacyjnych, które wymagają okresowej wymiany. Po części do aut Cadillac zapraszamy do Ucando. Posiadamy szereg części do Cadillac od najlepszych producentów części zamiennych na rynku.