CYBER MONDAY -10% zniżki na części
Do końca promocji pozostało:
8 8 8 8
2 2 2 2
0 0 0 0
6 6 6 6
2 2 2
4 4 4
-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Części samochodowe do BUGATTI

Wybierz model BUGATTI:

Części do Bugatti Automobiles

Bugatti to francuska marka Premium, która produkuje ekskluzywne samochody sportowe i wyścigowe. Historia marki była nieco kręta i poskutkowała kilkoma długimi przerwami w produkcji samochodów. Mimo to od 2005 r. Bugatti znowu produkuje samochody a główna siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Molsheim.

Historia marki Bugatti

Francuska marka Bugatti powstała z inicjatywy Ettore Bugatti, który zapisał się na kartach motoryzacji jako wynalazca samochodu wyścigowego z silnikiem sprężarkowym. Jego pierwsze samochody wygrywały i zajmowały zawsze czołowe miejsce we wszystkich najważniejszych wyścigach na całym świecie co zapewniło marce ogromny rozgłos.

Bugatti produkowało jednak samochody z przerwami – w latach 1910-1956, 1991-1995 i obecnie od 2005 r. Z fabryk przedsiębiorstwa wyjechało multum kultowych modeli luksusowych aut wyścigowych – Bugatti Veyron i model EB110. Najwięcej egzemplarzy powstało jednak modelu Bugatti Type 57, bo aż 750 sztuk.

Kilka ciekawostek Bugatti

Kilka istotnych ciekawostek, które należy uznać jednocześnie za największe sukcesy francuskiej marki to m.in. potężny silnik Bugatti Royale – pojemność skokowa 13 L, który wyprodukowano w większej ilości niż sam samochód. Z kolei kultowy Bugatti Type 51 do dziś uchodzi za najpiękniejszy samochód świata.

Najlepsze części do Bugatti

Te francuskie samochody zostały wyposażone w bardzo solidne części Bugatti co sprawia, że jazda tym autem staje się niezwykle komfortowa i co najważniejsze mało awaryjna. Z kolei jeżeli zajdzie potrzeba wymiany części eksploatacyjnych to nie ma powodów do zmartwień. Części samochodowe do Bugatti znajdziecie w Ucando – i to w bardzo przystępnych cenach.