CYBER MONDAY -10% zniżki na części
Do końca promocji pozostało:
8 8 8 8
1 1 1 1
3 3 3 3
2 2 2 2
4 4 4
9 9 9
-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Części samochodowe do BENTLEY

Wybierz model BENTLEY:

Części do Bentley Motors Limited

Bentley to luksusowa brytyjska marka, która aktualnie należy do niemieckiego koncernu motoryzacyjnego Volkswagen AG. Bentley słynie z ręcznej, manufakturowej produkcji modeli samochodów. Marka kojarzona jest głównie z luksusowymi samochodami segmentu Premium choć główny cel firmy był nieco inny.

Historia marki Bentley

Firma powstała z inicjatywy Waltera Owena Bentleya, którego marzeniem było wyprodukowanie sportowego samochodu, który brałby udział w wyścigach i byłby najlepszym w swojej klasie. To właśnie tworzenie samochodów sportowych było głównym celem marki a najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, że Bentley 6-krotnie zwyciężał w wyścigach Le Mans.

Pierwszy samochód Bentley

Pierwsze auto brytyjskiej marki – Bentley 3 Litre, powstał w 1919 r. Został on jednak zaprezentowany tylko na krajowym rynku. Dopiero dwa lata później mogła się z nim zapoznać szersza publiczność z całego świata. Pierwsze sukcesy Bentley fetował jednak nieco później – w 1924 i 1927, kiedy kolejne generacje Bentleya wygrywały wspomniany wyżej wyścig Le Mans.

Pod skrzydłami Volkswagena

Od 1998 r. Bentley należy do koncernu Volkswagen AG. Nie wyszło to jednak marce na złe, bo niemiecki koncern zainwestował w rozwój marki, dzięki czemu powstało kilka kultowych modeli Bentleya – m.in. Bentley Mulsanne i Bentayaga. Od czasu przejęcia, marka zyskała jednak miano producenta samochodów nie sportowych, a bardziej luksusowych.

Części do aut Bentley

Co prawda samochody Bentley to bardzo wysokiej jakości auta, wyprodukowane z elementów specjalnie wyselekcjonowanych z najlepszych materiałów to starsze modele będą jednak wymagały wymian poszczególnych części Bentley. Ponadto nie zapominajmy, że okresowa wymiana niektórych części to także naturalny proces eksploatacyjny. Ucando posiada niemal wszystkie części samochodowe do Bentley dlatego wspomniana eksploatacja nie powinna przysporzyć kierowcy problemów.